;

Biciklete 27.5 Max Stella

(0 Vleresime)

28,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 27.5" Max Stella 7.0 ; Madhesia e Rrotave: 27.5''x 1.95. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin i dyfishte. Madhesia e Diskut : I larte 20mm. Sedilja: Vader, me nivele te ndryshueshme. Lloji i pedaleve: Plastike; Sedilja - VADER. Lloji i Pedaleve : Plastike; Shume komode.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 27.5" Max Stella 7.0 ; Madhesia e Rrotave: 27.5''x 1.95. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin i dyfishte. Madhesia e Diskut : I larte 20mm. Sedilja: Vader, me nivele te ndryshueshme. Lloji i pedaleve: Plastike; Sedilja - VADER. Lloji i Pedaleve : Plastike; Shume komode.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.