;

Biciklete 18 Max

(0 Vleresime)

17,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Max "Pink Princess" 7.0. Madhesia e rrotave: 18. Lloji i rrotave: Wanda. Lloji i Pedaleve: Plastike; Pajisur me frenete perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Parakolp dhe prapakolp, rrota ndihmese, zile zbukuruese. Shporte e perparme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Max "Pink Princess" 7.0. Madhesia e rrotave: 18. Lloji i rrotave: Wanda. Lloji i Pedaleve: Plastike; Pajisur me frenete perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Parakolp dhe prapakolp, rrota ndihmese, zile zbukuruese. Shporte e perparme.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.