;

Biciklete 12 Max

(0 Vleresime)

14,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete MAX. Modeli 12'' GTR 7.0. Madhesia e Rrotave : 12; Lloji i Rrotave : Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; E pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp perpara, Rrotat ndihmese .Zile dekorative dhe shishe uji. Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete MAX. Modeli 12'' GTR 7.0. Madhesia e Rrotave : 12; Lloji i Rrotave : Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; E pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp perpara, Rrotat ndihmese .Zile dekorative dhe shishe uji. Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.