;

Aromatizues per makine

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine Remax- Eleminon aromat e pakendshme dhe mban ajrin e fresket ne makinen tuaj. Dizajn i bukur dhe dekorativ per makine tuaj. Pesha: 24 g. Vjen ne ngjyre te zeze, kafe dhe te kuqe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine Remax- Eleminon aromat e pakendshme dhe mban ajrin e fresket ne makinen tuaj. Dizajn i bukur dhe dekorativ per makine tuaj. Pesha: 24 g. Vjen ne ngjyre te zeze, kafe dhe te kuqe.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.