;

Bateri e jashtme Remax

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Bateri e jashtme Remax. Kapaciteti 3400 mAh. Perdoret per Iphone 6, 7 dhe 8. Praktike, e lehte, vendoset mbrapa celularit tuaj. Karikoni celularin lehtesisht pa patur nevoje te merrni karikuesin me vete dhe te kerkoni per prize kudo qe shkoni! Permasa: 141.8 * 71.3 x 11.7mm. Hyrja: DC 5V - 2.1A MAX Dalja: DC 5V-1.5A
Sasia
Raporto

Kodi: #60017

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Bateri

Kontakt

Shperndaje

Bateri e jashtme Remax. Kapaciteti 3400 mAh. Perdoret per Iphone 6, 7 dhe 8. Praktike, e lehte, vendoset mbrapa celularit tuaj. Karikoni celularin lehtesisht pa patur nevoje te merrni karikuesin me vete dhe te kerkoni per prize kudo qe shkoni! Permasa: 141.8 * 71.3 x 11.7mm. Hyrja: DC 5V - 2.1A MAX Dalja: DC 5V-1.5A

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.