;

Bateri e jashtme Remax

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Bateri e jashtme Remax. Kapaciteti 4800 mAh. Perdoret per Iphone 6 plus, 7 plus dhe 8 plus. Praktike, e lehte, vendoset mbrapa telefonit tuaj, per nje karikim te shpejte dhe e merrni kudo me vete. Tashme bateria e telefonit nuk do te jete me problem, mund ta karikoni kudo dhe kurdo. Permasa: 160 * 80 * 16.5 mm. Hyrja: 5V-1A Dalja: 5V-1A
Sasia
Raporto

Kodi: #60015

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Bateri

Kontakt

Shperndaje

Bateri e jashtme Remax. Kapaciteti 4800 mAh. Perdoret per Iphone 6 plus, 7 plus dhe 8 plus. Praktike, e lehte, vendoset mbrapa telefonit tuaj, per nje karikim te shpejte dhe e merrni kudo me vete. Tashme bateria e telefonit nuk do te jete me problem, mund ta karikoni kudo dhe kurdo. Permasa: 160 * 80 * 16.5 mm. Hyrja: 5V-1A Dalja: 5V-1A

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.