;

Balloja e madhe me princin

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Çdo vajzë ëndërron të vallëzojë me një princ, në shoqërinë e notave të një melodie të ëmbël. Në Miushford, kjo ëndërr do të bëhet realitet! Sapo ka mbërritur një student i ri, që më vonë doli se ishte… një princ i vërtetë që nuk e zbulon identitetin Autor Elisabetta Dam ISBN; 978-9928-233-8 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpa Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59836

Kategori:Libra, Libra, Roman

Kontakt

Shperndaje

Çdo vajzë ëndërron të vallëzojë me një princ, në shoqërinë e notave të një melodie të ëmbël. Në Miushford, kjo ëndërr do të bëhet realitet! Sapo ka mbërritur një student i ri, që më vonë doli se ishte… një princ i vërtetë që nuk e zbulon identitetin Autor Elisabetta Dam ISBN; 978-9928-233-8 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpa Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.