;

100 teste per te szervitur kujtesen

(0 Vleresime)

800 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Për të nxitur kujtesën tuaj nëpërmjet zbavitjes, ky Botim sugjeron 100 ushtrime të larmishme në formë loje, të cilat stërvitin llojet e ndryshme të kujtesës (pamore, sematike, episodike, logjike etj.). Autor; Bernard Croisle ISBN; 978-9928-162-46-5 Përkthyes; Eldina Nasufi Shtëpia Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59800

Kategori:Libra, Libra, Udhëzues

Kontakt

Shperndaje

Për të nxitur kujtesën tuaj nëpërmjet zbavitjes, ky Botim sugjeron 100 ushtrime të larmishme në formë loje, të cilat stërvitin llojet e ndryshme të kujtesës (pamore, sematike, episodike, logjike etj.). Autor; Bernard Croisle ISBN; 978-9928-162-46-5 Përkthyes; Eldina Nasufi Shtëpia Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.