;

Athinaja

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Ka dy fytyra, e pamposhtmja Athina. Njëra është ajo kryelarta dhe e akullta e hyjneshës virgjëreshë e luftëtare, e dhënë plotësisht pas zgjuarsisë dhe guximit, pas mijëra betejave të zhvilluara e të fituara, pas epërsisë së pakundërshtueshëm mbi njerëz e hyjni. Tjetra, ajo e mbajtur fshehur, është fytyra e trishtuar dhe e ftohtë e një hyjneshe e dënuar nga vetë kryelartësia e saj për të qenë vetëm, duke hequr dorë nga lumturia dhe nga dashuria. Një heqje dorë deri madje tepër mizore, edhe për një luftëtare, të pamëshirshme si Paladë Athinaja. Autor; Sabina Colloredo ISBN; 978-99956-28-89-5 Përkthyes; Altjana Shkreli Shtëpia Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59559

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Ka dy fytyra, e pamposhtmja Athina. Njëra është ajo kryelarta dhe e akullta e hyjneshës virgjëreshë e luftëtare, e dhënë plotësisht pas zgjuarsisë dhe guximit, pas mijëra betejave të zhvilluara e të fituara, pas epërsisë së pakundërshtueshëm mbi njerëz e hyjni. Tjetra, ajo e mbajtur fshehur, është fytyra e trishtuar dhe e ftohtë e një hyjneshe e dënuar nga vetë kryelartësia e saj për të qenë vetëm, duke hequr dorë nga lumturia dhe nga dashuria. Një heqje dorë deri madje tepër mizore, edhe për një luftëtare, të pamëshirshme si Paladë Athinaja. Autor; Sabina Colloredo ISBN; 978-99956-28-89-5 Përkthyes; Altjana Shkreli Shtëpia Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.