;

Apolloni

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Që nga e qara e parë Apolloni e ka botën tek këmbët e tij. Gjithçka tek ai rrezaton një dritë të praruar: sytë, kaçurrelat, lëvizjet e zhdërvjellëta, për të mos folur për këngën, e një bukurie magjepsëse. Bir I Zeusit të fuqishëm, kur thirret në oborrin e të atit ështënjë djalosh i mërzitur, kryelartë, i llastuar nga dashuria e tepërt e grave që e kanë rritur. Për t'i shpëtuar monotonisë, vërvit shigjeta vdekjeprurëse dhe vë në provë magjinë e tij joshëse me nimfa e gra vdekatare. Gjersa Hera, gruaja shumë xheloze e Zeusit, vë në veprim një hakmarrje mizore... AAutor; Sabina Colloredo ISBN; 978-99956-28-88-8 Përkthyes; Altjana Shkreli; Shtëpia Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59558

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Që nga e qara e parë Apolloni e ka botën tek këmbët e tij. Gjithçka tek ai rrezaton një dritë të praruar: sytë, kaçurrelat, lëvizjet e zhdërvjellëta, për të mos folur për këngën, e një bukurie magjepsëse. Bir I Zeusit të fuqishëm, kur thirret në oborrin e të atit ështënjë djalosh i mërzitur, kryelartë, i llastuar nga dashuria e tepërt e grave që e kanë rritur. Për t'i shpëtuar monotonisë, vërvit shigjeta vdekjeprurëse dhe vë në provë magjinë e tij joshëse me nimfa e gra vdekatare. Gjersa Hera, gruaja shumë xheloze e Zeusit, vë në veprim një hakmarrje mizore... AAutor; Sabina Colloredo ISBN; 978-99956-28-88-8 Përkthyes; Altjana Shkreli; Shtëpia Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.