;

Aventurat e Tom Sojerit

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Historia e Tom Sojer e përshtatur me personazhin më të dashur të fëmijëve, Jeronim Stilton.Përgjatë brigjeve të Misisipit, Tom Sojeri dhe shoku i tij i pandashëm Hakëlberri Fin e bëjnë të paharrueshme çdo ditë. Maskohen si piratë, zbulojnë një thesar të fshehtë dhe arrijnë t’i shpëtojnë kthetrave të të tmerrshmit Indianit Xho. Edhe pse rrallë e tek bëjnë ndonjë paudhësi, të dy miqtë shpalosin guxim të rrallë dhe dëshmojnë se e kanë zemrën flori. Një klasik i letërsisë i përshtatur nga Jeronim Stilton. Plot ilustrime me ngjyra. Autori: Jeronim Stilton ISBN;978-9928-175-17-5 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pwgi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59516

Kategori:Libra, Libra, Roman

Kontakt

Shperndaje

Historia e Tom Sojer e përshtatur me personazhin më të dashur të fëmijëve, Jeronim Stilton.Përgjatë brigjeve të Misisipit, Tom Sojeri dhe shoku i tij i pandashëm Hakëlberri Fin e bëjnë të paharrueshme çdo ditë. Maskohen si piratë, zbulojnë një thesar të fshehtë dhe arrijnë t’i shpëtojnë kthetrave të të tmerrshmit Indianit Xho. Edhe pse rrallë e tek bëjnë ndonjë paudhësi, të dy miqtë shpalosin guxim të rrallë dhe dëshmojnë se e kanë zemrën flori. Një klasik i letërsisë i përshtatur nga Jeronim Stilton. Plot ilustrime me ngjyra. Autori: Jeronim Stilton ISBN;978-9928-175-17-5 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pwgi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.