;

As te paret dhe as te fundit

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Ky libër është për ata që janë tradhëtuar apo që kanë tradhëtuar. Një gabim i vetëm, një mëkat mjafton që t'i japë fund marrëdhënies midis dy personave. Ka një kuptim të gjerë domethënës të tradhëtisë që në shumë rastee mbetet një gabim i pafalshëm që lëndon thellë në zemër. Tradhëtia është dhimbja më e rëndë që një person ndjen dhe është arma më e rëndë që dikush përdor për të vrarë. Autori; Esther Perel. Përkthyesi; Artan Miraka. ISBN; 978-9928-233-43-1. Shtëpia botuese "Pegi".
Sasia
Raporto

Kodi: #58428

Kategori:Libra, Libra, Roman

Kontakt

Shperndaje

Ky libër është për ata që janë tradhëtuar apo që kanë tradhëtuar. Një gabim i vetëm, një mëkat mjafton që t'i japë fund marrëdhënies midis dy personave. Ka një kuptim të gjerë domethënës të tradhëtisë që në shumë rastee mbetet një gabim i pafalshëm që lëndon thellë në zemër. Tradhëtia është dhimbja më e rëndë që një person ndjen dhe është arma më e rëndë që dikush përdor për të vrarë. Autori; Esther Perel. Përkthyesi; Artan Miraka. ISBN; 978-9928-233-43-1. Shtëpia botuese "Pegi".

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.