;

Batanije Teke

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Batanije te holla te pushezuara te pershtatshme fiks per stinen e pranveres. Jane kaq te buta dhe te kombinueshme me cdo ambjent. Vijne ne disa ngjyra:Kappucino, Jeshile, Kafe, Kuqe, Blu, Gri. Permasat teke:160*230 cm Larja: 30-40 grade.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije te holla te pushezuara te pershtatshme fiks per stinen e pranveres. Jane kaq te buta dhe te kombinueshme me cdo ambjent. Vijne ne disa ngjyra:Kappucino, Jeshile, Kafe, Kuqe, Blu, Gri. Permasat teke:160*230 cm Larja: 30-40 grade.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.