;

Arti per te fituar miq dhe pushtet

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Në këtë Botim ju do të mësoni se nëpërmjet një komunikimi të frytshëm në jetën e përditshme, do të keni sukses në bizmes apo politikë, në mësimdhënie apo sipërmarrje, në një marrëdhënie intime apo familjare. Carnegie, me shembujt nga jeta e personaliteteve më të njohur, në Amerikë dhe Europë, tregon se zbatimi i rregullave të arta të komunikimit, ka ndihmuar mijëra personazhe të arrijnë famë dhe pushtet. ISBN: 978-99943-83-95-7 Autori: Dale Carnegie Perkthyesi: Artan Starvoi
Sasia
Raporto

Kodi: #58397

Kategori:Libra, Libra, Udhëzues

Kontakt

Shperndaje

Në këtë Botim ju do të mësoni se nëpërmjet një komunikimi të frytshëm në jetën e përditshme, do të keni sukses në bizmes apo politikë, në mësimdhënie apo sipërmarrje, në një marrëdhënie intime apo familjare. Carnegie, me shembujt nga jeta e personaliteteve më të njohur, në Amerikë dhe Europë, tregon se zbatimi i rregullave të arta të komunikimit, ka ndihmuar mijëra personazhe të arrijnë famë dhe pushtet. ISBN: 978-99943-83-95-7 Autori: Dale Carnegie Perkthyesi: Artan Starvoi

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.