;

Blender Haeger

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Haeger Modeli: HG-2821, I perkryer ne bluarjen e frutave dhe perimeve per pergatitjen e smoothie-ve, lengjve te frutave apo pureve te shijshme, me nivele te ndryshme shpejtesie dhe 6 butona kontrolli, Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #58191

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Haeger Modeli: HG-2821, I perkryer ne bluarjen e frutave dhe perimeve per pergatitjen e smoothie-ve, lengjve te frutave apo pureve te shijshme, me nivele te ndryshme shpejtesie dhe 6 butona kontrolli, Fuqia: 350 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.