;

Aromatizues Ambienti

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues ambienti, për shtëpi, zyrë, lokale, restorante dhe ambiente të tjera, që ti jepni freskinë dhe aromën e duhur ambienit tuaj! Sasia: 350 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues ambienti, për shtëpi, zyrë, lokale, restorante dhe ambiente të tjera, që ti jepni freskinë dhe aromën e duhur ambienit tuaj! Sasia: 350 ml.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.