;

Aparat Oksimeter

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat oksimeter, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në pak sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, funksionon me bateri, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat oksimeter, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në pak sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, funksionon me bateri, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.