;

Blender Dore Haeger

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Haeger Modeli: HG-266, Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme, Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, me 1 nivele shpejtesie, Lahet dhe pastrohet shume lehte, Fuqia: 300 W. Praktik ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #57669

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Haeger Modeli: HG-266, Ideal per pergatitjen e lengjeve, salcave dhe pergatitjen e superave te ndryshme, Thika prerese stainless steel per te patur rezultatin e duhur, me 1 nivele shpejtesie, Lahet dhe pastrohet shume lehte, Fuqia: 300 W. Praktik ne perdorim.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.