;

Blender Haeger

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Haeger Modeli: HG-2818, I perkryer ne bluarjen e frutave dhe perimeve per pergatitjen e smoothie-ve dhe lengjve te frutave, me 3 nivele shpejtesie, material i enes plastike me kapacitet: 1.5 liter. Me ene te vogel edhe per bluarjen e kafese, Fuqia: 450 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #57666

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Haeger Modeli: HG-2818, I perkryer ne bluarjen e frutave dhe perimeve per pergatitjen e smoothie-ve dhe lengjve te frutave, me 3 nivele shpejtesie, material i enes plastike me kapacitet: 1.5 liter. Me ene te vogel edhe per bluarjen e kafese, Fuqia: 450 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.