;

Beres Krepash Haeger

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Haeger Modeli: HG-5208, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, diametri i pllakes: 420 mm, Fuqia: 650 W. Dimensione: 420 * 200 * 50 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Haeger Modeli: HG-5208, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, diametri i pllakes: 420 mm, Fuqia: 650 W. Dimensione: 420 * 200 * 50 mm.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.