;

Blender Multifunksional

(0 Vleresime)

16,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Multifunksional, me nje dizanj te vecante ideal per te pergatitur smoothie apo lengje te fresket te frutave dhe perimeve plot vitamina, ekran me panel kontolli per shpejtesine apo funksione te tjera, ndertuar nga materiale shume cilesore, me nje performance te larte, kapaciteti: 1.8 liter, fuqia: 2200 W. I pershtatshem per shetpi apo lokale.
Sasia
Raporto

Kodi: #56627

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Multifunksional, me nje dizanj te vecante ideal per te pergatitur smoothie apo lengje te fresket te frutave dhe perimeve plot vitamina, ekran me panel kontolli per shpejtesine apo funksione te tjera, ndertuar nga materiale shume cilesore, me nje performance te larte, kapaciteti: 1.8 liter, fuqia: 2200 W. I pershtatshem per shetpi apo lokale.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.