;

Shampo Dexe (1+1 )

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Set me 2 Shampo për flokë Dexe Black. Shampo për flokë të zinj është një lloj shampo që mund të ngjyrosë flokët tuaj të zinj në 5 minuta të krijuara posaçërisht për t’i bërë flokët tuaj të zeza dhe të shkëlqejnë vetëm përmes procesit të zakonshëm të larjes së flokëve. Shampoja e flokëve të zeza është zhvilluar me përbërës jo toksikë që ushqejnë, mbrojnë dhe riparojnë skalpin tuaj.Krahasuar me koston e ulët tradicionale, kursimin e kohës dhe komoditetin. Hapat e përdorimit: 1. Sigurohuni që flokët tuaj të jenë të thatë para përdorimit 2. Hidhni përbërësin në një enë. Përziejini butësisht (Sasia varet nga gjatësia e flokëve) 3. Vishni doreza plastike dhe aplikoni Shampon e Zezë të Përzier për Flokë në duar. 4. Masazhoni flokët mirë për 5 minuta derisa shampoja të përhapet në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës 5. Shpëlajini mirë me ujë Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shperlajeni plotësisht me ujë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 2 Shampo për flokë Dexe Black. Shampo për flokë të zinj është një lloj shampo që mund të ngjyrosë flokët tuaj të zinj në 5 minuta të krijuara posaçërisht për t’i bërë flokët tuaj të zeza dhe të shkëlqejnë vetëm përmes procesit të zakonshëm të larjes së flokëve. Shampoja e flokëve të zeza është zhvilluar me përbërës jo toksikë që ushqejnë, mbrojnë dhe riparojnë skalpin tuaj.Krahasuar me koston e ulët tradicionale, kursimin e kohës dhe komoditetin. Hapat e përdorimit: 1. Sigurohuni që flokët tuaj të jenë të thatë para përdorimit 2. Hidhni përbërësin në një enë. Përziejini butësisht (Sasia varet nga gjatësia e flokëve) 3. Vishni doreza plastike dhe aplikoni Shampon e Zezë të Përzier për Flokë në duar. 4. Masazhoni flokët mirë për 5 minuta derisa shampoja të përhapet në mënyrë të barabartë në lëkurën e kokës 5. Shpëlajini mirë me ujë Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shperlajeni plotësisht me ujë.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.