;

Fibra Per Floket

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Fibra per floket, ideale per ju qe vuani nga renia e flokeve, Bërë nga proteina natyrore me keratin të ngjyrosur perzihen ne menyre perfekte me floket tuaj ekzistues per te krijuar menjehere pamjen e flokeve natyrale te trasha dhe te plota, mbulon menjehere zonat ku mungojne floket tuaj apo ben qe floket e imet te duken e te dendur, I rezistojnë erës, shiut dhe djersitjes por hiqet lehte me ane te shampos, Per te gjitha llojet e flokeve, Sasia: 125 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fibra per floket, ideale per ju qe vuani nga renia e flokeve, Bërë nga proteina natyrore me keratin të ngjyrosur perzihen ne menyre perfekte me floket tuaj ekzistues per te krijuar menjehere pamjen e flokeve natyrale te trasha dhe te plota, mbulon menjehere zonat ku mungojne floket tuaj apo ben qe floket e imet te duken e te dendur, I rezistojnë erës, shiut dhe djersitjes por hiqet lehte me ane te shampos, Per te gjitha llojet e flokeve, Sasia: 125 ml.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.