;

Vaj per Mjekren

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Vaj per Mjekren Nano Absolute, Jepini mjekres tuaj volumin stilin dhe ndjenjen e mrekullueshme. Perzierje vajore e cila kujdeset per mjekren tuaj dhe lekuren. Ushqen dhe zbut mjekren. Ekstra ushqim dhe hitratim per lekuren nen mjeker. Zvogelon kruajtjen dhe ofron shkelqim, E pershtatshme per te gjitha llojet e mjekres. Me perzierje te: vaj argani ,vaj bajame e embel ,vaj jojoba dhe vaj kokosi. Sasia 50 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vaj per Mjekren Nano Absolute, Jepini mjekres tuaj volumin stilin dhe ndjenjen e mrekullueshme. Perzierje vajore e cila kujdeset per mjekren tuaj dhe lekuren. Ushqen dhe zbut mjekren. Ekstra ushqim dhe hitratim per lekuren nen mjeker. Zvogelon kruajtjen dhe ofron shkelqim, E pershtatshme per te gjitha llojet e mjekres. Me perzierje te: vaj argani ,vaj bajame e embel ,vaj jojoba dhe vaj kokosi. Sasia 50 ml.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.