;

Corape Estetike Per Pedikyr

(0 Vleresime)

290 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Corape estetike per pedikyr, forcon thonjtë, siguron efekt intensiv hidratues dhe kujdes te vecante. Me vaj argani,ju mund të kujdeseni lehtë për kembet tuaja. Pasi të keni masazhuar thonjtë tuaj, ju mund të prisni thonjte me prerësin dhe mjetete thonjeve.Kembet tuaja do te jene te buta.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Corape estetike per pedikyr, forcon thonjtë, siguron efekt intensiv hidratues dhe kujdes te vecante. Me vaj argani,ju mund të kujdeseni lehtë për kembet tuaja. Pasi të keni masazhuar thonjtë tuaj, ju mund të prisni thonjte me prerësin dhe mjetete thonjeve.Kembet tuaja do te jene te buta.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.