;

Doreza per Duar

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Dorezat per duar me vaj Argani, qe te kujdeseni me lehtë për duart tuaja. Me ekstraktin e vajit argan në përmbajtjen e tij, pasi të keni masazhuar thonjtë tuaj, ju mund të prisni thonjte me prerësin dhe mjetete thonjeve me lehte. Dora juaj do te jete e bute.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Dorezat per duar me vaj Argani, qe te kujdeseni me lehtë për duart tuaja. Me ekstraktin e vajit argan në përmbajtjen e tij, pasi të keni masazhuar thonjtë tuaj, ju mund të prisni thonjte me prerësin dhe mjetete thonjeve me lehte. Dora juaj do te jete e bute.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.