;

Kove Shtupimi

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Kove shtupimi, dizenjuar ne menyre te tille per te lare pa u lodhur, Kova permban 2 hapesira per larjen dhe shkumim ne njeren ane dhe tjetren per tharje, bisht i forte prej celiku dhe lecka per larje me perberje te bute mikrofiber, Pastron ne menyre efikase dyshemete dhe parketet, Meaknizem mjaft efikas dhe i thjeshte per perdorim te perditshem. Kapaciteti: 6 liter
Sasia
Raporto

Kodi: #56484

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kove shtupimi, dizenjuar ne menyre te tille per te lare pa u lodhur, Kova permban 2 hapesira per larjen dhe shkumim ne njeren ane dhe tjetren per tharje, bisht i forte prej celiku dhe lecka per larje me perberje te bute mikrofiber, Pastron ne menyre efikase dyshemete dhe parketet, Meaknizem mjaft efikas dhe i thjeshte per perdorim te perditshem. Kapaciteti: 6 liter

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.