;

Set Me 2 Pjese Per Beba

(1 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Set me 2 pjese per beba, Permban: canten per bebin dhe djepin. Canta arrin te mbaje te gjithe aksesoret e nevojshem per bebin tuaj. Djepi montohet lehtesisht, fale zinxhireve anesore. Material i papershkueshem nga uji, me cilesi antialergjike.Praktik per tu marr kudo me vete.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 2 pjese per beba, Permban: canten per bebin dhe djepin. Canta arrin te mbaje te gjithe aksesoret e nevojshem per bebin tuaj. Djepi montohet lehtesisht, fale zinxhireve anesore. Material i papershkueshem nga uji, me cilesi antialergjike.Praktik per tu marr kudo me vete.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.