;

Abazhur Per Ndricim

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur i gjate per ndricim, me nje dizanj kaq te bukur modern i pershtatshme për çdo ambient si për kafene, restorante, shtëpi dhe zyre.Ndricimi llambës krijon një efekt qetësues edhe i jep një dritë të ngrohtë ambjentit tuaj. Koka e llambes disponohet ne ngjyre bezhe, gri, verdhe dhe roze. Tripodi ne ngjyre kafe, te zi bezhe (dru) dhe te bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur i gjate per ndricim, me nje dizanj kaq te bukur modern i pershtatshme për çdo ambient si për kafene, restorante, shtëpi dhe zyre.Ndricimi llambës krijon një efekt qetësues edhe i jep një dritë të ngrohtë ambjentit tuaj. Koka e llambes disponohet ne ngjyre bezhe, gri, verdhe dhe roze. Tripodi ne ngjyre kafe, te zi bezhe (dru) dhe te bardhe.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.