;

Varese Rrobash Baroness

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Varese rrobash kaq e vecante Baroness, me dizanj me 11 ndarjeve të ndryshme, do të jetë e dobishme të mblidhni shumë gjera në një varëse të vetme. Ideale per rroba, aksesore, bizhuteri etj, material plastike, mund ta vendosni lehtesisht kudo.
Sasia
Raporto

Kodi: #56478

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Varese rrobash kaq e vecante Baroness, me dizanj me 11 ndarjeve të ndryshme, do të jetë e dobishme të mblidhni shumë gjera në një varëse të vetme. Ideale per rroba, aksesore, bizhuteri etj, material plastike, mund ta vendosni lehtesisht kudo.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.