;

Mbajtese Kuzhine

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese kaq e bukur dhe praktike kuzhine, kursen hapësirën ??në dollapët e kuzhinës, duke ju ndihmuar të vendosni më shumë ene apo produkte te ndryshme, material plastike me kembe celiku te qendrueshem, permasat: 28x30cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese kaq e bukur dhe praktike kuzhine, kursen hapësirën ??në dollapët e kuzhinës, duke ju ndihmuar të vendosni më shumë ene apo produkte te ndryshme, material plastike me kembe celiku te qendrueshem, permasat: 28x30cm.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.