;

Abazhur Komodine

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur kaq i bukur, e vendosni siper komodines apo kudo tjeter per te sjelle ndricim ne ambient tuaj, falë dizajnit të tij elegant, ai kombinohet lehtësisht me mobilje të ndryshme. Mund ti vendosni llambe normale gjithashtu me drita LED të kursimit të energjisë. Krijon nje atmosfere te ngrohte, material dru nderthurur me PVC. Madhësia: Diametri 22 cm, Lartësia 32 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur kaq i bukur, e vendosni siper komodines apo kudo tjeter per te sjelle ndricim ne ambient tuaj, falë dizajnit të tij elegant, ai kombinohet lehtësisht me mobilje të ndryshme. Mund ti vendosni llambe normale gjithashtu me drita LED të kursimit të energjisë. Krijon nje atmosfere te ngrohte, material dru nderthurur me PVC. Madhësia: Diametri 22 cm, Lartësia 32 cm.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.