;

Amazfit Bip U Pro Smartwatch

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Amazfit Bip U Pro smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres ne 24 ore, gjumin, nivelin e oksigjenit etj. Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Paisur me GPS, Madhesi ekrani: 1.43 inch, Mban karikim per nje kohe te gjate
Sasia
Raporto

Kodi: #56365

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Amazfit Bip U Pro smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres ne 24 ore, gjumin, nivelin e oksigjenit etj. Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Paisur me GPS, Madhesi ekrani: 1.43 inch, Mban karikim per nje kohe te gjate

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.