;

Amazfit Neo Smartwatch

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Amazfit Neo smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres, hapat dhe gjumit, Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Madhesi ekrani: 1.2 inch, Kapaciteti i baterise: 160mAh. Madhesia: 40.3*41*11.7mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #56352

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Amazfit Neo smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres, hapat dhe gjumit, Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Madhesi ekrani: 1.2 inch, Kapaciteti i baterise: 160mAh. Madhesia: 40.3*41*11.7mm.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.