;

Amazfit Bip U Smartwatch

(0 Vleresime)

7,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Amazfit Bip U smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres dhe gjumit, nivelin e oksigjenit etj. Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Madhesi ekrani: 1.43 inch, rezolucion: 320x302 pixel, Kapaciteti i baterise: 230mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #56351

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Amazfit Bip U smartwatch, me nje dizanj elegant kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren mund ta perdorni per te kryer funksionet e smartphonit duke e lidhur nepermjet bluetooth dhe te beni telefonata apo tju vijne njoftime, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar rrahjet e zemres dhe gjumit, nivelin e oksigjenit etj. Kaq e rehatshme ne doren tuaj, Rezistente edhe ndaj ujit. Madhesi ekrani: 1.43 inch, rezolucion: 320x302 pixel, Kapaciteti i baterise: 230mAh.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.