;

Blender Dore

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Viosarp, Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, Motor me shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 30 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #56319

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Viosarp, Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, Motor me shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 30 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.