;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine Flamingo Modeli: f128g, Me performancë unike sterilizuese, ai mund të eleminojë shpejt dhe në mënyrë efektive erën dhe tymin për të pastruar ajrin e brendshëm, me arome te kendshme te lules se gardenias. Sasia: 250 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #55018

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine Flamingo Modeli: f128g, Me performancë unike sterilizuese, ai mund të eleminojë shpejt dhe në mënyrë efektive erën dhe tymin për të pastruar ajrin e brendshëm, me arome te kendshme te lules se gardenias. Sasia: 250 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.