;

Aspirator Elektra

(0 Vleresime)

5,990 Lekë 6,990 Lekë (-14%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Aspirator Elektra Modeli: EA-60 BI, I duhur per te larguar aromat e ushqimeve qe gatuhen nga ambienti juaj, me 3 nivele shpejtesie, Kapaciteti i thithjes: 380 m3/h, paisur me filter anti yndyre, material inoks i cilesise se larte, Niveli i zhurmes: 65 db, me butona kontolli, Instalim incasso, Permasa: 60 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aspirator Elektra Modeli: EA-60 BI, I duhur per te larguar aromat e ushqimeve qe gatuhen nga ambienti juaj, me 3 nivele shpejtesie, Kapaciteti i thithjes: 380 m3/h, paisur me filter anti yndyre, material inoks i cilesise se larte, Niveli i zhurmes: 65 db, me butona kontolli, Instalim incasso, Permasa: 60 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.