;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Home Style Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtetese per prerje, material rezistent, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dimensione: 335 x 200 x 10 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtetese per prerje, material rezistent, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dimensione: 335 x 200 x 10 mm.

Home Style

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.