;

Blender Portabel

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Portabel, ideal per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve te shendetshme plot vitamina, me nje cilesi dhe performance te larte, tehe prerese te mprehta per coptimin perfekt te frutave apo periemve, kapaciteti: 330 ml, Fuqia: 60 W. Me dizanj kaq te lezetshem me lepur.
Sasia
Raporto

Kodi: #54491

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Portabel, ideal per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve te shendetshme plot vitamina, me nje cilesi dhe performance te larte, tehe prerese te mprehta per coptimin perfekt te frutave apo periemve, kapaciteti: 330 ml, Fuqia: 60 W. Me dizanj kaq te lezetshem me lepur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.