;

Akuariumi Vetepastrues

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,290 Lekë (-23%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Akuariumi qe pastron veten, Me rezervuarin e vetë-pastrimit, pastrimi i një akuariumi nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë. Thjesht hidhni ujë të pastër dhe shikoni se si derdhet uji i ndotur përmes tubit të derdhjes. I perkryer per ju qe mbani peshq, Me shkembinj dhe bime ujore, Drite Led qe ndricon per ta bere ate me te bukur!
Sasia
Raporto

Kodi: #54462

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Vazo

Kontakt

Shperndaje

Akuariumi qe pastron veten, Me rezervuarin e vetë-pastrimit, pastrimi i një akuariumi nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë. Thjesht hidhni ujë të pastër dhe shikoni se si derdhet uji i ndotur përmes tubit të derdhjes. I perkryer per ju qe mbani peshq, Me shkembinj dhe bime ujore, Drite Led qe ndricon per ta bere ate me te bukur!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.