;

Aparat oksimeter

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat oksimeter, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në 8 sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 35% ~ 100%, Gama per matjen e pulsit:30-250 bpm, Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%. i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat oksimeter, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në 8 sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e oksigjenit ne gjak: 35% ~ 100%, Gama per matjen e pulsit:30-250 bpm, Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%. i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.