;

Aparat Fotografish Per Femije

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Home Choise Gjendja: Ne Stok

  • Aparat fotografish per femije, qe ata te kene mundesine te fototgrafojne momentet me te bukur, Ekran 2" IPS, Porte Mini USB per karikim, Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e perfshire ne paketim. Foto dhe video me rezolucion te larte. Ne 2 ngjyra: blu per cunat dhe roze per gocat.
Sasia
Raporto

Kodi: #54115

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Aparat fotografish per femije, qe ata te kene mundesine te fototgrafojne momentet me te bukur, Ekran 2" IPS, Porte Mini USB per karikim, Vend per karte memorie. Karta e memories nuk eshte e perfshire ne paketim. Foto dhe video me rezolucion te larte. Ne 2 ngjyra: blu per cunat dhe roze per gocat.

Home Choise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.