;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues kaq i vecante per makine, Jep një aromë qershie pa alkool dhe përdorimin e materialeve toksike ose aromave të dëmshme. Mund të zgjasë deri në 45 ditë, Qarkullon nëpër kabinën e çdo automjeti nga A / C ose ventilatorit dhe lëshon sasinë e duhur të aromës në ajër. Sjell freskine e duhur ne makinen tuaj duke e bere udhetimin te kendshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues kaq i vecante per makine, Jep një aromë qershie pa alkool dhe përdorimin e materialeve toksike ose aromave të dëmshme. Mund të zgjasë deri në 45 ditë, Qarkullon nëpër kabinën e çdo automjeti nga A / C ose ventilatorit dhe lëshon sasinë e duhur të aromës në ajër. Sjell freskine e duhur ne makinen tuaj duke e bere udhetimin te kendshem.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.