;

Aparat Oksimeter

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat oksimeter Aiqura Modeli: AD805, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në pak sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e pulsit: 25 - 250 BPM, Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%. Fiket ne menyre automatike pas 8 sekondash, funksionon me bateri, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat oksimeter Aiqura Modeli: AD805, mund të përcaktojë saktë nivelet e oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës dhe te pulsit në pak sekonda dhe ta shfaqë atë lehtësisht në ekranin e madh dixhital LED, Gama per matjen e pulsit: 25 - 250 BPM, Saktesia: +/-2 BPM ose plus/ minus 2%. Fiket ne menyre automatike pas 8 sekondash, funksionon me bateri, i pershtatshem per individët me çrregullime të zemrës dhe frymëmarrjes, Qe te monitoroni vazhdimisht shendetin tuaj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.