;

Adapter USB

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Adapter USB, transformoni një nga portat USB të kompjuterit tuaj në katër te tilla, I lehtë për tu konfiguruar, i pershtatshem me të gjitha sistemet Windows dhe Mac. projektuar me saktësi për rezistencë ndaj nxehtësisë dhe qëndrueshmëri. Mbrojtja e integruar e mbitensionit i mban pajisjet dhe të dhënat tuaja të sigurta, siguron shpejtësi dhe fuqi të mjaftueshme për të karikuar të gjithë smartphone-et Apple, Android dhe cdo pajisje te tjera qe ngarkohen me USB. Gjatesia: 30 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #53376

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Adapter USB, transformoni një nga portat USB të kompjuterit tuaj në katër te tilla, I lehtë për tu konfiguruar, i pershtatshem me të gjitha sistemet Windows dhe Mac. projektuar me saktësi për rezistencë ndaj nxehtësisë dhe qëndrueshmëri. Mbrojtja e integruar e mbitensionit i mban pajisjet dhe të dhënat tuaja të sigurta, siguron shpejtësi dhe fuqi të mjaftueshme për të karikuar të gjithë smartphone-et Apple, Android dhe cdo pajisje te tjera qe ngarkohen me USB. Gjatesia: 30 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.