;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit Modeli: BP-103H, qe te monitoroni cdo dite shendetin tuaj, ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e rrahjeve te zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, fikse automatike, funksionon me bateri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit Modeli: BP-103H, qe te monitoroni cdo dite shendetin tuaj, ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e rrahjeve te zemres, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, fikse automatike, funksionon me bateri.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.