;

BLENDER SMOOTHIE MIX&GO SEVERIN SM 3748

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Smoothie Mix&Go, Modeli: SM 3748, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 300 W dhe 1 niveli fuqie. I pajisur me 2 aksesore per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Smoothie Mix&Go, Modeli: SM 3748, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 300 W dhe 1 niveli fuqie. I pajisur me 2 aksesore per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.