;

BLENDER ME ENE QELQI ISKRA DL-BL03PP-GY

(0 Vleresime)

3,190 Lekë 4,190 Lekë (-24%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Me Ene Qelqi Iskra, Modeli: DL-BL03PP-GY, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 300 W dhe 2 niveleve te fuqise. I pajisur me 1 aksesor per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Me Ene Qelqi Iskra, Modeli: DL-BL03PP-GY, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 300 W dhe 2 niveleve te fuqise. I pajisur me 1 aksesor per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.