;

BLENDER DORE ISKRA HB-01S

(0 Vleresime)

3,590 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Iskra, Modeli: HB-01S, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 400 W dhe 2 niveleve te fuqise. I pajisur me 1 aksesor per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Iskra, Modeli: HB-01S, I perkryer ne bluarjen e frutave, perimeve fale fuqise se tij qe arrin deri ne 400 W dhe 2 niveleve te fuqise. I pajisur me 1 aksesor per te lehtesuar procesin e bluarjes ashtu sic ju doni dhe ne nje periudhe te shkurter kohe.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.